Kasım Ayında WhatsApp Gelen Yeni Özellikler İşte bunlar

WhatsApp Gelen 5 Özellik

Günümüzde milyonlarca insanın iletişimdeki vazgeçilmezi olan WhatsApp, sürekli olarak kullanıcı deneyimini geliştirmek ve daha etkili iletişim imkanları sunmak için çeşitli özellikleri güncelliyor. İşte, WhatsApp’in son zamanlarda eklenen ve kullanıcıların beklentilerini bir adım daha ileri taşıyan 5 yenilikçi özellik:

kullanıcı adı ile iletişim kurabilme özelliği

WhatsApp, telefon numarasını paylaşmak istemeyenler için yeni bir özelliği test ediyor yıllardır beklenen kullanıcı adı ile iletişim kurabilme özelliğini nihayet getiriyor.

WhatsApp’ın yeni özelliği belli oldu: Durum güncellemelerinizi, Facebook ve Instagram Hikayeler’de paylaşmanız mümkün olacak


WhatsApp, sohbetleri meraklı gözlerden korumak isteyenler için güvenliği hat safhaya çıkaracak yeni özelliğini duyurdu. Kilitli konuşmalar özel bir kodla gizlenebilecek.


WhatsApp’ın Web ve Masaüstü Sürümlerine, Tek Seferlik Medya Gönderme Özelliği Geri Geliyor.


Whatsapp’a çoklu hesap desteği geldi.

WhatsApp, bu yenilikçi özelliklerle kullanıcılarına daha zengin, esnek ve güvenli bir iletişim deneyimi sunmaya devam ediyor. Bu güncellemelerle birlikte, WhatsApp her zamankinden daha çok tercih edilen bir iletişim platformu olmaya aday.

Leave a Comment