WhatsApp Plus Nedir?

WhatsApp Plus Nedir?

WhatsApp, günlük hayatımızda birincil mesajlaşma kaynağı haline geldi. Sevdiklerinizle geç saatlere kadar yaptığınız sohbetler, yakınlarınıza ve sevdiklerinize bazı hayati bilgiler vermek olsun, artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Ancak, WhatsApp’taki işlevler ve özelleştirme seçenekleri, doğası gereği oldukça sınırlıdır. Bu yüzden WhatsApp Plus veya GB WhatsApp ile yan ürünümüz var. Bu yazımızda WhatsApp Plus, nasıl indirilir, neler sunduğu ve daha fazlası hakkında konuşacağız.

WhatsApp Plus Nasıl İndirilir ve Kurulur!

Uygulamayı internette bulmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken WhatsApp Plus yazmak ve uygulamanın APK’sını alacaksınız. Ancak, bir kez daha, güvenilir bir kaynaktan indirilmesi gerektiğini unutmamak önemlidir. AZEPLUS.Com Resimi sitesinden inirmeniz tafisiyye edilir Uygulamayı indirdikten sonra aşağıdakileri yapın:

Orijinal WhatsApp uygulamanıza gidin, sohbet ayarlarınızı yedekleyin. Bunu yapmak için Ayarlar > Sohbetler > Yedekle’ye gidin.

Sohbetinizi yedekleyin ve ardından WhatsApp uygulamasını kaldırın.

Şimdi internetten indirdiğiniz WhatsApp Plus APK’sini kurun. Yüklemek için izin vermeniz gerekir. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı açın.
Cep telefonu numaranızı girin ve OTP kodu ile numaranızı doğrulayın. Adınızı girin ve bir profil resmi ekleyin ve gitmeye hazırsınız.
WhatsApp Plus arayüzü!

WhatsApp+ Plus Nedir
WhatsApp+ Plus Nedir

Arayüz ürkütücü bir şekilde orijinal WhatsApp’a benziyor. Ancak, keşfetmeye başladığınızda kısa bir süre sonra büyük bir fark göreceksiniz. Yeni başlayanlar için, temelde bir DND modu olan ve siz devre dışı bırakana kadar herhangi bir mesaj almayacağınız veya göndermeyeceğiniz WiFi işaretini bulabilirsiniz.

Uygulamanın altında, dokunduğunuzda çok sayıda seçeneği açan bir artı işareti vardır. Karşılaşacağınız ilk seçenek, uygulamadaki etkinlikler hakkında bilgi veren günlüktür.

İkinci seçenek çıkıyor Daha Fazla Seçenek menüsü. Menü, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla özelleştirme seçeneğine sahip farklı bölümlere ayrılmıştır.

WhatsApp Plus’ın Özellikleri

Özelliklerden başlayarak. Orijinal WhatsApp uygulamasında bulunmayan bir dizi ilginç özellik ve özelleştirme seçeneği elde edersiniz. Başlangıç ​​olarak, bir mesaja otomatik olarak cevap veren bir Mesajı Otomatik Cevapla özelliği vardır. Çalışması için + işaretine dokunun ve Beğen simgesini düzenle’ye tıklayın. Orada Mesajı Otomatik Yanıtla özelliğini bulacaksınız.

Vatsap Plus

Üzerine dokunun ve altta bir + simgesi göreceksiniz. Ona dokunun ve sizi hangi mesajın otomatik olarak yanıtlanması gerektiğini seçeceğiniz başka bir sayfaya götürecektir. Alıcıya göndermek için ihtiyacınız olan mesajı seçebilir ve hatta kişiye ne zaman gönderilmesi gerektiğini bile seçebilirsiniz.

Ardından, belirli bir zaman için bir başlangıç ​​ve bitiş zamanına sahip olabileceğiniz bir seçenek var. Uygulama ayrıca belirli kişileri/grupları eklemenize izin verir ve ayrıca bu otomatik yanıtlama özelliğinin kimin için çalışmayacağını da seçebilirsiniz. Tüm ayrıntıları doldurduktan sonra Ekle’ye dokunun.

Temaları WhatsApp Plus uygulamasıyla da indirebilirsiniz. Bu seçenek, uygulamayı kendi zevkinize göre özelleştirmenize yardımcı olur.

WhatsApp Plus’ta özelleştirme seçenekleri

Başlangıç ​​olarak, uygulama size sohbetleri ve ana menüyü kendi ihtiyacınıza göre özelleştirme seçeneği sunar. Daha Fazla Seçenek menüsünde bulunabilecek bir Konuşma Ekranı vardır. Menü daha sonra Başlık, Sohbet, Yarı Saydam mod ve Resimler olmak üzere dört alt bölüme ayrılmıştır. Başlıktan başlayarak aşağıdaki özelleştirme seçeneklerini elde edersiniz:

Arka plan rengini değiştirebilir ve ona bir degrade yönlendirmesi verebilirsiniz.

Başlık Simgesi rengini ve kişi adı rengini seçebilirsiniz.

Kişi Durumu rengini seçebilir ve son görülme, çevrimiçi, yazma, simgeler ve daha fazlasının renklerini değiştirebilirsiniz.

Sohbet ederken resmi görüntülemeyi devre dışı bırakma seçeneği vardır. Bu menüyü açmak, sohbetteyken kişi resminin açılmasını devre dışı bırakacaktır.

İkinci bölüm, aşağıdakileri yapabileceğiniz Sohbet bölümüdür.

Özel Duvar Kağıdı Kullan

Sohbet Arka Planını Değiştir

Sohbet Balonları Stilini Değiştir

Köprü rengini değiştirin ve mesaj boyutunu değiştirin

Tarih boyutunu ve durum simgesi rengini değiştirin

Ayrıca Mavi kene rengini de değiştirebilirsiniz.

Devam edersek, Görünüm menüsünde ayrıca, ana ekranın tasarımını ihtiyacınıza göre değiştirebileceğiniz Ana/Sohbet Ekranı da bulunur. Aşağıdakileri değiştirebilirsiniz:

Sohbet Başlığı

Sohbet Satırları

Çağrı ekranı

Kişiler ekranı

Yüzer Düğme

Yıldızlı Mesaj Ekranı

Ardından Medya Paylaşımı için bir seçenek var. Bu bölümde, aşağıdaki özellikleri elde edersiniz:

Videolarda Yükleme boyutu sınırını seçme (maks. 50MB