WhatsApp Plus Bayraqlı Yüklənir…

Soru ve cevap

WhatsApp Plus nasıl güncellenir?

Bu sayfadan  yeşil renkli İndirmeye Başla >>> butonuna  tıklayarak  Stil Seçimi Bölümüne  giriyorsunuz  ve zevkinize göre bayraklı veya bayraksız stili seçerek devam ediyorsunuz. > Bir sonraki bölüm İndirme Seçimi  Bölümüdür. Bu bölümden, AZEPLUS, Google Drive veya Telegram kanalımızdan indirebilirsiniz. Not:  AZEPLUS’tan indirmeyi seçtiğinizde sayfada 3 saniye bekleyin, aşağıda indirme bildirimi görünecektir. WhatsApp Plus APK’sını indirmek için Google Chrome internet tarayıcısını kullanmanızı öneririz.

Neden WhatsApp Plus’a çıkartma ekleyemiyorum?

Bu sorunun nedeni paket isminden kaynaklanmaktadır, AZE PLUS ikinci WhatsApp Plus olduğundan, paket ismi com.azeplus2 ve orjinal WhadsApp com.whatsapp olduğundan, AZE PLUS’a sticker eklemek için Play’den AZE PLUS Çıkartmalarını indirin. Market (vacap plus ise not edin eski sürüm ise sticker eklenemeyebilir, son sürüme güncellenmesi tavsiye edilir)

Vacap Plus’ta bildirim neden geç geliyor?

Telefonu güç tasarrufu modundan çıkarmanız veya ikinci hattı gizlilikten gizlemeyi devre dışı bırakmanız gerekir. AZE PLUS Ayarlarının Gizlilik bölümüne gidip Gizliliği Sıfırla seçeneğine tıklayarak da Gizliliği sıfırlayabilirsiniz.

Paket analizinde neden bir sorun var?

Bu Sorunun nedeni Vacap plus indirirken dosyanın tam boyutta indirilmemesi örneğin dosyanın boyutu 54 mb iken 47 mb olarak indirip kurduğunuzda bu sorunun oluşmasıdır Paketin ayrıştırılmasında bir sorun var.”

Vacap Plus’ta Durum, Görüntü, Video, Ses neden açılmıyor?

Bunun nedeni Vacap Plus kurulduktan sonra belleğe izin verilmemesidir. Sorunu çözmek için WhatsApp’a basılı tutup program bilgilerini girin, ardından izinler kısmına girip hafıza ve diğer izinleri verin, sorun çözülecektir.

WhatsApp Plus’ta Mesaj veya Gizlilik olarak ayarlanacak şifreyi nasıl bulabilirim?

Bunun için  AZE PLUS Ayarlar  >  Gizlilik ve Güvenlik kısmına gidin > Tüm şifreleri sıfırlamak için  alt kısımdan  Gizliliği Sıfırla seçeneğine  tıklayın .

WhatsApp Pilus’ta kimseyi göremiyorum

AZE PLUS Ayarları ≫ Gizlilik’ten “Son görülmeyi dondur” seçeneğini devre dışı bırakın.

Uygulama yüklenmedi bildirimi neden görünüyor?

Bu Sorunun nedeni telefonunuzda yeterli alan kalmaması, gereksiz dosya ve uygulamaları silip whatsapp plus’ı tekrar kurmanızdır.

WhatsApp Plus’ta mesaj alındığında neden ses çıkmıyor?

Bu sorunun nedeni whatsapp plus indirildikten sonra herhangi bir izin verilmemesidir. Sorunu düzeltmek için AZE PLUS uygulamasına dokunup basılı tutun, ardından Uygulama Bilgileri> Ardından Bildirimler bölümüne gidin ve tüm izinleri verin. Bu işlemi Vatsap Plus’a giriş yapıp sağ üstte bulunan 3 noktaya tıklayıp Ayarlar kısmına > Bildirimler kısmına girerek de yapabilirsiniz.

İkinci WhatsApp Plus nasıl indirilir?

AZE PLUS ikinci WhatsApp Plus’ı sitemizden indirebilirsiniz, ikinci numaranız olduğu için bunu yapıyorsanız, bunun için ek bir apk dosyası indirmenize gerek yoktur, AZE PLUS’ta 5 numarayı birden ekleme özelliği de bulunmaktadır. Bunun için üst kısımda + olan kişi simgesine dokunun.

AZE PLUS’ta çevrimiçi olduğumu nasıl gizleyebilirim?

AZE PLUS Ayarları ≫ Gizlilik’ten “Son görülmeyi dondur” seçeneğini etkinleştirin.

Hatırlamak; Bu fonksiyonu aktif ettiğinizde diğer WhatsApp kullanıcılarının “çevrimiçi”, “son görülme”, ​​”yazıyor…”, “Ses kaydı…” gibi bilgilerini göremeyeceksiniz.

AZE PLUS’ta normal WhatsApp ile birlikte kullanılabilir mi?

Evet, AZE PLUS’ı ikinci bir Wp Plus olarak kullanabilirsiniz.

AZE PLUS kullanırsam Banlanır mıyım?

AZE PLUS’ta AntiBan Özelliği var ve banlanma ihtimaliniz yok

iPhone için Wp Plus’ı indirmek mümkün mü?

Dikkat, birçok kullanıcımız bize  iphone telefon modelleri için Wp Plus 2023 indirmenin mümkün olup olmadığını soruyor ancak iPhone telefonlar için Vp Plus indirmenin mümkün olmadığını  , vp plus’ın yalnızca android telefonlara yönelik olduğunu  defalarca belirtmiştik  .

AZE PLUS Google Play Store’dan indirilebilir mi?

İyi. AZE PLUS, WhatsApp’ın resmi bir Android uygulaması değil, bir WhatsApp MOD’udur. 
WhatsApp’ın tüm artı özelliklerini size sunmak için geliştirici tarafından tasarlanmıştır. 
Bu nedenle uygulama Google Play Store’da mevcut değildir.

WhatsApp Plus neden hızlı bir şekilde sona eriyor?

AZE PLUS’ta olduğu gibi tüm modlanmış vacap plus uygulamalarının 3 ayda bir güncellenmesi gerekir, bunun nedeni orijinal Vacap’ın temel sürümünü güncellemesi ve yeni özellikler eklemesidir. Vacap Plus zorunlu güncelleme olmadan düzgün çalışmayacaktır. Güncelleme prosedürü web sitemizden çok basittir. Süre dolduğunda indir butonuna tıklayıp sitemize girin, eski WhatsApp Plus’ı  silmeden  indirip yükleyin , otomatik mesajlarınız kayıpsız olarak güncellenecektir.

AZE PLUS güvenli midir?

Gönderilen ve alınan tüm mesajlar, dosyalar doğrudan WhatsApp sunucuları üzerinden gönderilir, Hiçbir mesaj üçüncü şahıslara iletilmez, Tüm mesajlar orijinal WhatsApp’tan tam şifreleme ile şifrelenir. Uygulama AZEPLUS.COM tarafından virüs ve diğer zararlı kodlara karşı taranmaktadır ancak program birçok programcı tarafından geliştirildiğinden AZEPLUS.COM verimli değildir!

AZE PLUS 2023’ün farkı nedir?

basit ve daha kullanışlıdır, tüm Android telefon markalarında çalışır, birçok gelişmiş özelliğe sahiptir ve ulusal gururumuzdur, uygulamayı indirin ve WhatsApp’ın sahip olmadığı özelliklerin keyfini çıkarın!